Leeftijdsverificatie
Bevestig dat u 18 jaar of ouder bent om de winkel te betreden.
Heb geduld...
Je bent nog niet oud genoeg om de winkel te bezoeken.
€2,45€2,25 Incl. BTWExcl. BTW
Onze Lion's Mane Lolly's combineren smaakvolle variatie met een plantaardig ingrediënt: extract van de Hericium erinaceus-paddenstoel, beter bekend als Lion’s Mane. Elke lolly bevat 250 mg Lion’s Mane-extract en is volledig suikervrij en veganistisch.
Hericium erinaceus is een paddenstoel die van nature voorkomt in Azië, Europa en Noord-Amerika. Hij staat bekend om zijn karakteristieke uiterlijk, met lange, zachte stekels die doen denken aan de manen van een leeuw. In diverse keukens wordt Lion's Mane gewaardeerd om zijn zachte textuur en milde smaak.
De lolly’s kunnen op elk gewenst moment van de dag worden genuttigd. Door het compacte formaat en de verpakking zijn ze eenvoudig mee te nemen naar werk, school of tijdens een reis.
Isomalt, natuurlijke aroma’s, voedingskleurstoffen, Lion’s Mane-extract (Hericium erinaceus).
Dit product is bedoeld als voedingsmiddel en bevat geen toegevoegde suikers. Het gebruik is uitsluitend bedoeld binnen de toepasselijke wetgeving van het land waarin het wordt verkocht.